Utorak, 08.05.2007.

16:35

Prodat deo voznog parka Rakete

Deo voznog parka užičke "Rakete" prodat je na licitaciji za 11 miliona dinara.

Izvor: Beta

Podrazumevana plava slika

Vozila te firme su početkom aprila zaplenjena na osnovu presude užičkog Opštinskog suda, po tužbi radnika "Rakete" zbog neisplaćenih doprinosa.

Više od 250 radnika "Rakete" je, posle blokade autobuske stanice u Užicu, 16. aprila, upućeno na plaćeno odsustvo od 45 dana.

Agencija za privatizaciju pokrenula je postupak poništenja kupoprodajnog ugovora sa biznismenom iz Kraljeva Milošem Radenkovićem koji je pre četiri godine kupio "Raketu" za 56 miliona dinara.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: