Sreda, 02.05.2007.

13:20

Eksplozija u Novom Sadu

Jutros oko 4.30 došlo je do eksplozije ispred novosadske folkoteke "Kontrast".

Izvor: B92

Podrazumevana plava slika

Folkoteka nije radila tako da nije bilo povređenih, ali je pričinjena veća materijalna šteta na samom objektu i okolnim kućama. Policija u saopštenju ne navodi da li je reč o bombi ili nekoj drugoj vrsti eksplozivne naprave, ali se kaže da je izvršen uviđaj i da se radi na rasvetljavanju događaja.

Vlasnik objekta, Alojzije Ganić, kaže da je spavao u bočnom delu kuće i da ga je probudila eksplozija, od čije siline su popucali prozori i na delu objekta u kom se on nalazio.

Prema njegovoj proceni, pričinjena šteta iznosi oko 30.000 evra.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 1

Pogledaj komentare

1 Komentari

Podeli: