Subota, 07.01.2006.

12:10

Ranjeni policajac i dalje teško

Policajac Vladan Karanfilofski, koji je juče ranjen u pucnjavi u Beogradu, i dalje je u teškom stanju.

Izvor: B92, Beta

Default images

On je priključen na aparate za veštačko disanje, ali su njegovi vitalni parametri donekle stabilizovani, saopšteno je agenciji Beta u Urgentnom centru. "On je u teškom stanju, operacija je trajala više časova. On ima brojne opasne povrede", rekao je Betin sagovornik.

U Uralskoj ulici u beogradskom naselju Karaburma juče je, prilikom pokušaja legitimisanja dvojice mladića, doslo do razmene vatre između njih i policajaca. U pucnjavi je jedan od mladića poginuo, a policajac Vladan Karanfilofski (22) je pogođen sa tri metka. Drugi mladić je uspeo da pobegne. 

Na mesto događaja odmah je izašao i ministar policije Dragan Jočić, koji je rekao: "Mi moramo da obezbedimo mir u Beogradu i poruka je da ćemo se truditi da do ovakvih incidenata ne dođe. Preciznije rečeno, Beograd neće biti mesto gde će moći da se puca na policiju i da se puca na građane.".

Međutim, i pored jučerašnjeg obećanja ministra policije Srbije da Beograd neće biti mesto gde će moći da se puca, rano jutros u beogradskom klubu "F6" ponovo je došlo do pucnjave. Jedan mladić pogođen je u stomak i sa teškim povredama prebačen u Urgentni centar.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

38 Komentari

Podeli: