Ponedeljak, 20.09.2004.

14:25

Peres: Prihvaćena ostavka Kamača !

Izvor: B92, marca

Default images

Hose Antonio Kamačo i definitivno nije više trener madridskog Reala, saopštio je u ponedeljak u 13.30 časova direktor kluba Florentino Peres.

Prvi čovek kluba pročitao je kratko zvanično saopštenje, u kome se navodi da je prihvaćena ostavka Kamača, koji je na klupi u drugom mandatu proveo samo 3 meseca.

Peres koji nije želeo da odgovara na pitanja novinara, dodao je da će tim do daljeg kao privremeno rešenje voditi dosadašnji pomoćnik Mariano Garcia Remon, ali i da za sada ne može da kaže ko će (kao duže rešenje) biti novi trener madridskog kluba.

Podsetimo, jedan od rekordera po broju odigranih mečeva u dresu kraljevskog kluba je u leto 1998. godine već bio na klupi Madriđana, ali je posle samo tri nedelje podneo ostavku zbog neslaganja sa tadašnjim predsednikom Lorensom Sainsom oko politike kluba i transfera. Kamačo je pre Reala vodio Benfiku, a odluku oko odlaska doneo je u nedelju uveče posle dve veoma loše partije tima (vezani porazi od Bajera i Espanjola).

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 9

Pogledaj komentare

9 Komentari

Podeli: