Nedelja, 12.09.2004.

19:56

Hajke Dreksler neuspešna u Berlinu

Izvor: B92

Default images
Dvostruka olimpijska šampionka u skoku u dalj Nemica Hajke Dreksler nije se plasirala u finale mitinga Zlatne lige u Berlinu, na svom poslednjem nastupu na otvorenom.

Ova 39-godišnja atletičarka skočila je pet metara i 92 centimetara, što nije bilo dovoljno da se nadje među najboljih osam takmičarki.

"Želela sam najbolje, ali nisam uspela. Imala sam problema sa jakim vetrom koji mi je duvao u lice", izjavila je Drekslerova.

Legendarna Nemica je propustila Olimpijske igre u Atini prošlog meseca, jer je imala problema sa povredom, a planira da se takmiči na još dva mitinga u dvorani pre nego što okonča karijeru.

"Ostalo mi je još dva takmičenja i nadam se da ću tamo biti bolja", rekla je Hajke Dreksler.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: