Vlada Srbije je u sredu za generalnog direktora PTT Srbije imenovala Dragana Kovačevića, a za direktora Agencije za privatizaciju Branka Pavlovića. Kako je saopšteno za generalnog direktora Srbijašuma postavljen je Vladan Živadinović, na čelo Javnog preduzeća za podzemnu eksplataciju uglja postavljen je Dejan Popović, a za prvog čoveka Javnog preduzeća za skloništa imenovan je Milinko Šljivančanin.
Vlada Srbije ovlastila je ministra za privredu i privatizaciju Dragana Maršićanina da u njeno ime kao vlasnik zlatne akcije učestvuje u radu Skupštine akcionara Telekoma Srbije, stoji u saopštenju.
Novi predsednici upravnih odbora su: u PTT-u Milašin Milanović, u Srbijašumama Milovan Milošević, u Javnom preduzeću za podzemnu eksplataciju uglja Ivica Ristović, u Javnom preduzeću za skloništa Dragan Jovanović, u Turističkoj organizaciji Srbije Arsen Djurić i u Zavodu za udžbenike i nastavna sredstva Radoslav Petković.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 7
Pogledaj komentare