Subota, 27.12.2003.

12:26

Argentina: Astrada novi trener Rivera

Izvor: B92, Tanjug

Default images
Nekadašnji as River Plate Leonardo Astrada postaće idućeg meseca šef stručnog štaba, izjavio je u petak u Buenos Ajresu predsednik kluba Hose-Marija Agilar.

Tridesettrogodišnji Astrada, bivši igrač sredine terena River Plate, zameniće na dužnosti trenera Manuela Pelegrinija. Očekuje se da će ugovor biti potpisan 8. januara. U stručnom štabu nalaziće se još eks-trener River Plate Ernan Dijas i Gabrijel Makaja, rekao je Agilar.

Pelegrini, koji je sa fudbalerima River Plate u junu osvojio titulu u Klausuri, završio je Aperturu na 14. mestu. Prošle sedmice, ovaj tim je poražen u finalu Južnoafričkog kupa od peruanske ekipe Sjensijano (0:1).

Braneći 14 godina boje River Plate, Astrada je za taj klub odigrao 452 utakmice.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: