Ponedeljak, 15.12.2003.

17:03

Sagadin: "Neophodna nam je pobeda!"

Izvor: B92, Beta

Default images
Posle tri uzastopna poraza u Grupi 'C' ULEB Kupa, košarkaši beogradske Crvene zvezde sutra će u Belgiji protiv ekipe Šarlroa pokušati da dođu do trijumfa i zadrže šanse da uđu u drugi krug tog takmičenja.

"Moramo da pobedimo u ovoj utakmici, jer nas samo pobeda održava u borbi za drugi krug i iz tog razloga od starta treba skoncentrisano da uđemo u meč. Pobeda u Laškom donela je psihičku stabilnost ekipi posle loše partije protiv Ventspilsa, a pobeda u Belgiji bila bi melem na ranu", rekao je trener Zvezde Zmago Sagadin novinarima uoči puta.

Prema njegovim rečima, izuzimajući Jovana Koprivicu, koji odsustvuje već duže vreme sa parketa zbog povrede ruke, Zvezda će biti kompletna.

"U tim se vraća i Goran Jeretin, što me posebno raduje", rekao je Sagadin.

Jedan od najboljih igrača 'crveno-belih' ove sezone, 18-godišnji Luka Bogdanović istakao je da su u Beogradu, u prvom meču dobro upoznali belgijsku ekipu i da znaju od koga im preti najveća opasnost.

"Moramo maksimalno da odigramo u odbrani, jer samo dobrom odbranom možemo do pobede koja nas održava u borbi za drugi krug. Šarlroa nije nepobediv na svom terenu", dodao je Bogdanović.

U Grupi 'C' Crvena zvezda ima dve pobede i tri poraza, a Šarloa iz četiri meča ima polovičan učinak 2-2.

U prvom kolu, 11. novembra, "crveno-beli" su u Beogradu savladali Šarlroa 89:81.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: