Sreda, 19.11.2003.

18:32

Reprezentativac Jamajke ustreljen u Kingstonu

Izvor: B92, Tanjug

Default images
Olimpijski reprezentativac Jamajke u fudbalu Demijon Vilijams pogođen je u ruku i nogu u pucnjavi u kojoj je jedna osoba ubijena, dok su još dve teško ranjene, javili su mediji u Kingstonu.

Prema informacijama lokalnih medija incident se dogodio na jednoj raskrsnici u južnom delu Kingstona, a 22-godišnji Vilijams nije bio meta napadača, koji su se nalazili u kolima. Vilijams, čije je stanje stabilno, je sa prijateljem šetao gradom i obojica su pogođena dok su se spremali da pređu ulicu. U incidentu je ubijen 24-godišnji Džermejn Movat.

Vilijams je u nedelju igrao za selekciju Jamajke u kvalifikacionoj utakmici za Olimpijske igre protiv Gvatemale (fotografija sa tog meča).

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: