Sreda, 02.07.2003.

12:59

Džikić u Letnjoj ligi sa Soniksima i Spursima

Izvor: B92

Default images

Pomoćni trener KK Partizan Aleksandar Džikić (redovni kolumnista b92.net-a), dogovorio je saradnju sa Sijetlom i San Antonijom koja će početi da se ostvaruje već tokom sledećeg vikenda.

Džikić putuje u subotu u SAD, i tamo će u naredne tri nedelje raditi kao pomoćni trener, prvo u stručnom štabu Supersoniksa, a nakon toga u sklopu trenerske organizacije NBA šampiona - Spursa.

"Ovo će biti izuzetna prilika za razmenu iskustva i ideja. Za mene je posebno bitno što tamo neću biti gost, već aktivan učesnik rada sa igračima, kako na treninzima, tako i na utakmicama letnje lige", rekao je Aleksandar Džikić za B92.

Džikić će biti prvi neamerički trener u istoriji Sijetla, a drugi u San Antoniju, gde je prošlog leta boravio Neven Spahija, selektor hrvatske reprezentacije.

Aleksandar Džikić u SAD ostaje sve do početka priprema Partizana, 28.jula, a njegov internet dnevnik ćete ekskluzivno moći da čitate samo na B92.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 7

Pogledaj komentare

7 Komentari

Podeli: