Utorak, 14.06.2005.

18:48

Novi proizvodi kompanije Sony Ericsson

Izvor: Mikro-PC World

Default images
Kompanija Sony Ericsson je u utorak na konferenciji za novinare predstavila nove modele svojih mobilnih telefona, kao i dodatke za poboljšanje kvaliteta komunikacije.

Model J210 je naslednik uspešnog modela J200 i namenjen je poslovnim ljudima. Telefon ima ekran u boji, imenik u koji može da se smesti 200 telefonskih brojeva, pregledan podsetnik, polifone melodije i druge funkcije uobičajene za novije modele mobilnih telefona.

Model Z520 elegantnog dizajna namenjen je lepšem polu, pa je za njega dostupan veliki broj maski različitih boja, kako bi se što bolje uklopio uz garderobu. Ugrađena VGA kamera sa digitalnim zumom 4X može da snima filmove i fotografije, koje se mogu slati uz MMS poruke ili prebaciti u računar pomoću Bluetooth veze.

Model S600 namenjen je mladima, a odlikuju ga ugrađeni digitalni fotoaparat čija je rezolucija 1,3 megapiksela sa digitalnim zumom 4X, FM radio sa stereo zvučnicima, memorija kapaciteta 64 MB, kao i veliki broj igara.

Od dodataka koji treba da omoguće lakšu i bržu komunikaciju sa drugim korisnicima mobilnih telefona, kao i vezu sa Internetom, predstavljeni su Bluetooth slušalice HBH-610, uređaji za telefoniranje bez upotrebe ruku (handsfree), HCB-700 i HPS-60, namenjeni za upotrebu u automobilu ili na ulici, kao i kartica GC99 PC Card. (V.K.)

U saradnji sa mikro.co.yu

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Podeli: