Vozili smo: Suzuki S-Cross – zlatna sredina
Suzuki S-Cross je najskuplji predstavnik svoje porodice u Srbiji. U pitanju je praktičan krosover koji ne pokušava da se probije blještavim gedžetima već starom dobrom pouzdanošću.
7:55
4.3.2026.
1 h
Sreda, 17.05.2006.
16:05
Sony je najavio svoj prvi Ultra Mobile PC (UMPC), VAIO TX. Ovaj uređaj karakteriše teleskopska tastatura za brže unošenje podataka u odnosu na uobičajen način unošenja olovkom. VAIO TX ima „touch launcher“ koji korisniku omogućava brz pristup često korišćenim funkcijama kao što su email i muzika. Sa hardverske strane gledišta, uređaj je opremljen Intel-ovim ULV Core solo procesorom, 4,5’’ SVGA LCD-om sa XBRITE tehnologijom, tri USB 2.0 porta, Ethernet, VGA, Firewire, WiFi, Bluetooth i WWAN priključcima. I na kraju ovaj uređaj ima ne jednu već dve ugrađene kamere. Za one koji su zainteresovani cena ovog uređaja je $1800 i a prodaja će početi u julu.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Suzuki S-Cross je najskuplji predstavnik svoje porodice u Srbiji. U pitanju je praktičan krosover koji ne pokušava da se probije blještavim gedžetima već starom dobrom pouzdanošću.
7:55
4.3.2026.
1 h
Volkswagen ID. Era 9X donosi 15,6 inčne ekrane i benzinski motor za produženje dometa.
19:25
3.3.2026.
13 h
Stonic je prošao kroz sveobuhvatan redizajn, usvajajući stilske elemente iz Kia EV porodice.
15:50
3.3.2026.
17 h
Ova guma sama izbacuje šiljke pri niskim zimskim temperaturama.
14:10
3.3.2026.
18 h
Stellantis razmatra korišćenje EV tehnologije kompanije Leapmotor za modele marki Fiat, Opel i Peugeot.
12:30
3.3.2026.
20 h
Komentari 0
Pogledaj komentare